Foça Evden Eve Nakliyat

Foça Evden Eve Nakliyat

Foça sakinleri için hizmet veren firmamız bölge içi nakliyat konusunda sektörün en hızlı firmalarından bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor. Profesyonel kadrosu ile birlikte daha kusursuz hizmet sunabilmek adına tüm teknolojik aletleri de bünyesine dahil eden firmamız, asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte işlemleri çok daha kolay bir şekilde halletmeyi başarıyor. Foça evden eve nakliyat araması yaptığınızda sizler de web sitemize direkt olarak ulaşabilirsiniz ve Foça halkının gözü kapalı tercih edebileceği firmalar arasında yer almak da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Her bütçeye uygun nakliyat hizmeti veriyor ve sektörel gelişmeleri de en iyi şekilde takip ederek eğer eksiklerimiz varsa kısa sürede bu eksiklikleri tamamlamak için çalışmalara başlıyoruz. Taşıma işlemleri öncesinde eşyalarınızı detaylı bir şekilde inceliyoruz ve ekiplerimiz bu konuda oldukça hassas davranıyorlar. Eşyalarınız incelendikten sonra gerekli çalışmalar yapılıyor ve özel eşyalar daha hassas bir şekilde paketlenerek ilgili adrese taşınıyor.

Her kat için uygun bir şekilde tasarlanmış olan asansör sistemimiz sayesinde teknolojiyi çalışmalarımıza dahil ediyor ve bu anlamda çok daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Foça evden eve nakliyat hizmetleri için sizler de firmamızdan yardım alabilir ve taşınma işlemlerinizi çok daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ekiplerimiz taşınma işlemlerinden sonra gerekli kontrolleri yapar ve ürünlerde meydana gelen bir hasar ya da sorun varsa bunun için de gerekli işlemleri başlatır.

0532 586 41 61 – 0532 586 41 62

kaliteli guvenli ekonomik

İzmir Evden Eve

Göksu Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz ile anlaşılan gün ve saatte tüm evden eve taşımacılık işlerinin sigortalı bir biçimde yapılmasına her eşyanın gerekli materyaller ile sarılmasına araç bakımlarının düzenli yapılması ile özellikle şehirler arası taşımacılıkta aracın yolda kalma durumunun önüne geçilerek ve taşımalarda asansör kullanımı ile her türlü soruna 7/24 muhatap bulunabilmesi gibi çeşitli konularda Göksu Nakliyat ailesi olarak sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize çağdaş, sorunsuz ve standart kalitede hizmet sunmak ve bu ilkelerden yola çıkarak nakliye işleminin herhangi bir aşamasında yaşanabilecek tüm sorunlar için önlemler almış ve her sorunda başvurabileceğiniz bir muhatabınızın olduğu bir sistem kurmuştur. Bu kapsamda, Göksu Evden Eve

Asansörlü Nakliyat ile ilişkileriniz sırasında iletişim kuracağınız birimler şöyledir:

  • Müşteri Danışmanı (ilk irtibata geçeceğiniz kişi)
  • Ekspertiz (nakliyesi yapılacak eşyaları inceleyecek kişi)
  • Hizmet Ekipmanları (araç, asansör, personel ve hizmeti tamamlayıcı yardımcı malzemeler – eşyaları taşınmasını gerçekleştiren birim)
  • Kontrol Aracı (taşıma esnasında kontrolü üstlenen kişi)
  • Sigorta Takip Yetkilisi (eşyalara herhangi bir zarar gelmesiyle ilgili olarak taşıma esnasında başvurabileceğiniz kişi)
  • Müşteri Temsilcisi (işin devam ve bitimindeki sürede müşterinin şikayet ve önerilerini takip eden personel)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir