0 232 248 10 62
0 530 263 91 92
0 545 248 10 62

İzmir Basın Sitesi 9109 Sokak No 22/B Yeşilyurt – İZMİR

Mail Gönderin

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sormak istediğiniz soru, sıkça sorulan sorularda bulamazsanız bizimle iletişime geçiniz.

  Ekspertiz ücretiniz var mı ?

  Hayır.Taşınacak eşyalarınızın detaylı bir şekilde incelenmesi için ekspertiz mutlaka gereklidir. Eşyalarınızın taşınma bedelinin sağlıklı verilebilmesi için ekspertiz mutlaka yapılması gereken bir durumdur. Ekspertiz ücretimiz ücretsizdir.

  Ödeme seçenekleriniz nedir ?

  İster nakit isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme koşulları sözleşme aşamasında kararlaştırılır.

  Eşyalarım ne kadar sürede taşınır?

  Eşyalarınızın taşınma süresi, evinizin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak İzmir içindeki bütün nakliye hizmetimiz aynı gün içerisinde bitmektedir. Aksi bir durum söz konusu olacak ise daha sözleşme aşamasında detaylı olarak konuşulur.

  Eşyalarıma zarar gelirse ne olur ?

  Eşyalarınız taşınırken sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınıza gelen herhangi bir zarar durumunda , eşyalarınıza gelen zararı karşılıyoruz. Sizleri mağdur etmiyoruz.

  Asansör kullanıyor musunuz ?

  Gerekirse evet. Evinizin kaçıncı katta olduğuna göre asansör kullanılması gerekiyorsa mutlaka asansör ile taşıma yapıyoruz. Bir çok taşıma işlemi asansörlü olarak yapılmaktadır.

  Mobilyalarımı topluyor musunuz, marangozunuz var mı?

  Evet. Alanında uzman marangozlarımız ile dolaplarınız veya sökülmesi gereken eşyalarınız sökülüp yeni evinizde istediğiniz odalarda herhangi bir zarar gelmeden tekrar kurulumu yapılmaktadır.