Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

karabaglar evden eve nakliyat

 Karabağlar evden eve nakliyat ekibi olarak sizleri yeni yaşam alanlarınıza en kısa sürede taşımaya devam ediyoruz. Nakliye sektöründeki çok sayıda firmadan farkımız var ve bir adım önde olduğumuzu da biliyoruz. Asansörlü taşımacılığın yanı sıra, eşya depolama ve sigortalı taşımacılık gibi ayrıcalıklar ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Sektörü de daha iyi yerlere getirdiğimizi düşünüyoruz ve 5 yıl öncesine oranla sektörün de daha kusursuz bir noktada olduğunu belirtmek gerekiyor. Teknolojinin dahil olduğu sektörlerde özellikle son dönemde inanılmaz bir hareketlilik olduğunu görmek zaten mümkün ve nakliye sektörü de bu gelişmelerden nasibini almış bir sektördür.
 
Karabağlar evden eve nakliyat şeklinde bir arama yaparsanız eğer sizler de firmamızın ne gibi ayrıcalıklar sunduğunu ve daha önce hizmet alan insanların ne tür yorumlar yaptıklarını da daha net bir şekilde görebilirsiniz. Firmamız, uzun soluklu adreslerden bir tanesidir ve sunduğu hizmetler doğrultusunda diğer firmalar tarafından da rol model olarak alınmaktadır.

0 232 248 10 62 – 0532 586 41 61 – 0532 586 41 62

Karabağlar Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra az önce de belirttiğimiz gibi eşya depolama hizmetleri de sunuyoruz ve geniş iç hacme sahip olan büyük depolarımız sayesinde kalabalık eşya gruplarını da en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde her bütçeye hitap ettiğimizi düşüyoruz ve bunun yanında şehirlerarası nakliye hizmetlerimizin olduğunu da belirtmek isteriz.

Mesafe ve eşya sayısı ne olursa olsun elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve sizleri hiçbir şekilde geri çevirmiyoruz. Bu sektörde yer alan bazı firmalarda sınırlama vardır ancak bizim firmamızda herhangi bir sınırlama yoktur, bu yüzden sizlerin beklentileri neyse, karşılık vermek de bizim görevimiz haline geliyor. Talepleriniz doğrultusunda eksiklerimizi kapatmaya özen gösteriyoruz ve sektörün açıklarını da en iyi şekilde analiz ederek elimizden geleni yapıyoruz. Kalabalık çalışan grubumuz ve hızlı araçlarımız sayesinde yeni yaşam alanlarınıza gün içerisinde sizleri ulaştırıyoruz. Merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamak için hazırda bekleyen çağrı merkezi ekiplerimiz ile de tanışmanızı istiyoruz ve en azından sorularınızın yanıtını da birinci ağızdan daha detaylı bir şekilde alabilirsiniz diye düşünüyoruz.
kaliteli guvenli ekonomik

İzmir Evden Eve Nakliyat

Göksu Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz ile anlaşılan gün ve saatte tüm evden eve taşımacılık işlerinin sigortalı bir biçimde yapılmasına her eşyanın gerekli materyaller ile sarılmasına araç bakımlarının düzenli yapılması ile özellikle şehirler arası taşımacılıkta aracın yolda kalma durumunun önüne geçilerek ve taşımalarda asansör kullanımı ile her türlü soruna 7/24 muhatap bulunabilmesi gibi çeşitli konularda Göksu Nakliyat ailesi olarak sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize çağdaş, sorunsuz ve standart kalitede hizmet sunmak ve bu ilkelerden yola çıkarak nakliye işleminin herhangi bir aşamasında yaşanabilecek tüm sorunlar için önlemler almış ve her sorunda başvurabileceğiniz bir muhatabınızın olduğu bir sistem kurmuştur. Bu kapsamda, Göksu Evden Eve

Asansörlü Nakliyat ile ilişkileriniz sırasında iletişim kuracağınız birimler şöyledir:

  • Müşteri Danışmanı (ilk irtibata geçeceğiniz kişi)
  • Ekspertiz (nakliyesi yapılacak eşyaları inceleyecek kişi)
  • Hizmet Ekipmanları (araç, asansör, personel ve hizmeti tamamlayıcı yardımcı malzemeler – eşyaları taşınmasını gerçekleştiren birim)
  • Kontrol Aracı (taşıma esnasında kontrolü üstlenen kişi)
  • Sigorta Takip Yetkilisi (eşyalara herhangi bir zarar gelmesiyle ilgili olarak taşıma esnasında başvurabileceğiniz kişi)
  • Müşteri Temsilcisi (işin devam ve bitimindeki sürede müşterinin şikayet ve önerilerini takip eden personel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir